0

Adea Pula është këngëtarja që në moshë të vogël ka qenë shumë aktive në muzikën shqiptare për fëmijë.

Ajo është këngëtarja që e kanë pëlqyer çdo fëmijë I asaj kohe dhe këngët e saj I kanë ditur pothuajse të gjithë, përcjell ORAinfo.

Adea tani është larguar krejtësisht nga muzika dhe që nga fëmijëria ajo nuk ka publikuar as edhe një këngë.

Por këto ditë asaj duket se po I mungon koha si këngëtare pasi sot, ajo ka postuar një video të viteve të kaluara në të cilën ajo shfaqet duke kënduar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE