0

Adea Pula është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u njoh me këngët e saj për fëmijë, në kohën kur ishte e vogël.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE