0

Ronela vazhdon të jetë ndër këngëtaret më me stil dhe më të pëlqyera nga publiku.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Shumë është përfolur për një lidhje të mundshme mes saj dhe Young Zerkës, lidhje të cilën ata asnjëherë nuk e konfirmuan.

Mirëpo tani asnjëri nuk e ndjekin tjetrin në rrjetet sociale, e kjo bëri të mendohet se ҫifti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Por, edhe pas ndarjes duket se Ronela po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë dhe sot ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE