0

Marina është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tashmë është edhe gruaja e reperit të njohur kosovar, Getoar Selimit, shkruan ORAinfo.

Marina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo është përfolur se është shtazënë, e në pamjet e fundit ajo ka zbuluar barkun.

E me këtë tregon se ajo dhe Geti ende nuk po presin një fëmijë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE