0

Motrat Mustafa janë këngëtaret që për vite kanë qenë dhe janë ndër më të pëlqyerat e muzikës popullore shqipe.

Këngët e tyre pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura edhe për jetën e tyre private e të cilën nuk hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar një foto me të cilën tregojnë se kanë dalë për kafe që në mëngjes dhe nuk po e agjërojnë muajin e Ramazanit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE