0

Ka pak kohë që Tuna dhe Patrisi janë bërë prindër për herë të dytë.

Këngëtarja nga Shkupi dy muaj më parë solli në jetë një djalë të quajtur Zen, e ndërsa zgjodhi Amerikën për lindjen e tij.

Por, gjatë shtatzënisë së dytë këngëtarja u nda nga partneri i saj, Patris Berisha, por që së fundmi ata kanë bërë lëmsh ndjekësit e tyre.

Tani pothuajse gjithë kohës ata shfaqen nga vendet e njëjta, por që nuk kanë konfirmuar nëse janë bashkë, apo vetëm për shkak të fëmijëv kalojnë kohën së bashku.

Së fundmi ka qenë Patrisi ai i cili ka publikuar një fotografi ku shfaqet me të dy fëmijët, Tianin dhe Zenin.

SHPËRNDAJE