0

Këngëtarja nga Prishtina Nora Istrefi me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil.

Nora Istrefi e thotë të vërtetën rreth shtatzënisë.
Ditë më parë kanë qarkulluar lajme se Nora Istrefi dhe Robert Berisha po bëhen sërish prindër, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo shkak i një fotografie e postuar në rrjete sociale në të cilën Nora dukej paksa më e shëndoshë në pjesën e barkut. E kontaktuar nga SyriKosova, këngëtarja e ka mohuar një gjë të tillë.

“Jo nuk ka ndodh, as nuk e kam në plan për momentin” ishin fjalët e Nora Istrefit. Kujtojmë se ajo dhe bashkëshorti i saj Robert Berisha janë prindër të një vajze e cila quhet Renee.

SHPËRNDAJE