0

Meda dhe Luljeta Përgjegjaj janë ndër çiftet me të dashura për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjtet sociale dhe pothuajse çdo postim i tyre bëhet lajm nga mediat rozë.

Meda bashkë me bashkëshorten e tij, Lulen, kanë nisur pushimet e para për këtë vit.

E sot Lulja ka publikuar foton me të embël nga pushimet me Medën. Të përqafuar me njëri-tjetrin, Lulja dhe Meda shfaqen me pamje nga deti. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE