0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sonte ajo ka publikuar një foto të familjes së tyre në formë animacioni./ORAvip/

SHPËRNDAJE