0

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAvip.

Jonida është martuar para një viti me aktorin e njohur kosovar Besnik Krapin.

Ҫifti shumë i njohur janë bërë prindër të një vajze pak kohë më parë.

E në foton e fundit, Jonida shihet e veshur shumë bukur.

A është kjo mami më me stil që keni parë?!/ORAvip/

SHPËRNDAJE