0

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Një kunatë të hasretit dhe ta zhgënjejë në këtë form, pak e çuditshme.

Është Njomza ajo e cila bëri veprim jo të hijshëm ndaj kunatës së saj Leartës, shkruan Kosovarja.

Përmes një imazhi që ka hedhur në Instragram ajo prezanton dyqanin e Egzona Muqiqit, teksa shihet që edhe është furnizuar me një fustan tek ajo.

Kjo mund të quhet si lloj tradhtie ndaj nuses së vëllaut, pasi që edhe dyqani i Leartës njihet për lloje të ndryshme të fustaneve.

Do të ndikojë në raportet e kunatave ky veprim apo jo.?

Mbetet të shihet në vazhdimësi raporti i tyre.

SHPËRNDAJE