0

Shkurta vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Pos për këngë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Këngëtarja ishte pjesë e dasmës së djalit të Remzie Osmanit.

E kaq ditë pas dasmës, Shkurta ka publikuar një foto shumë të bukur me Gëzimën dhe Hamzën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE