0

Ngjarje e para dy ditëve, ishte ajo që tronditi vendin tonë.

Zëvëndësminitri i Diasporës, Arian Daci humbi jetën dje nga një ortek në Brezovic.

Humbjen e tij e përjetuan rëndë familja dhe miqtë, shkruan ORAinfo.

E janë rrjetet sociale, ato në të cilat është përqëndruar vëmendja edhe për ngushëllime.

Pak ditë para vdekjes, Ariani e kishte publikuar një foto të Fadil Vokrrit, me mbishkrimin “Legjendat nuk vdesin kurrë”.

A thua e kishte ndjerë Ariani vdekjen e tij!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE