0

Kjo është vajza bukuroshe e deputetës Donika Kadaj-Bujupit.

Një nga figurat e rëndësishme dhe mjaftë të përfolura të politikës në vend është edhe Donika Kadaj-Bujupi, shkruan “Kosovarja”

Kadaj-Bujupi është prej vitesh e angazhuar në politikë dhe ka treguar se është femër e zonja dhe me vizion të qartë.

Donika, nuk është nga ato politikane, apo deputete që thjesht zënë një karrige. Ajo, e ka dëshmuar disa herë që ti të ngrisë shumë çështje, të jetë e zëshme, e mbi të gjitha, di të bëjë politikë.

Në “Kosovare”, ju njohim me Doruntinën, vajzën kaçurelse e bukuroshe të politikanes Donika Kadaj-Bujupi.

I paska ngjarë mjaftë të ëmës!

SHPËRNDAJE