0

Andrra Destani qenka shumë e afërt me kunatin.

Andrra Destani ka vite që është bërë pjesë e shoubizit shqiptar.

Por vëmendje të madhe ma marrë pas martesës me këngëtarin Sinan Hoxhaj, tani me të cilin ka dy fëmijë, shkruan Kosovarja.

Andrra po del të jetë një re dhe kunatë e merakut.

Sot i zbulon edhe raportet me kunatin e saj Xhulianin, të cilin e uron kaq këndshëm për ditëlindjen e tij.

Urime bisha, shkruan Andrra tek sa sjellë një imazh me të.

SHPËRNDAJE