0

Almeda Abazi është aktore dhe modele shumë e dashur për publikun turk dhe atë shqiptar,

Ajo tani po i shijon muajt e fundit të shtatzënisë, edhe pse ka ndryshuar shumë në pamje.

Ajo dhe aktori i njohur Tolgahan Saisman, janë martuar para pak vitesh dhe ata tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në kohën e fundit.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nëna e saj dhe tregon se i ka bërë grimin.

Nëna, po duket më e bukur dhe e re se vajza e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE