0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ende është shfaqur me barkun e fryrë, por në foton e fundit me Goldin shihet se shtatzania e ka shëndoshur shumë./ORAvip/

SHPËRNDAJE