0

Aktori i njohur turk ‘Çënar’ ka festuar sot ditëlindjen e 37-të.

17 dhjetori është datë me rëndësi për aktorin turk Tolgahan Sayışman.

Aktori turk Tolgahan Sayışman feston sot ditëlindjen e tij të 37-të, shkruan lajmi.net.

Tolgahan i cili për publikun shqiptar njihet me rolin e tij si ‘’Çënar’’ nga njëra prej telenovelave turke po vazhdon të jetë emër shumër shumë i komentuar si në mediat turke ashtu edhe ato shqiptare.

Kjo për shkak të suksesit të tij në rolet që ka pasur ndër vite por edhe për jetën private dhe martesën me Almeda Abazin.

SHPËRNDAJE