0

Qëndresa është gruaja e moderatorit të njohur kosovar, Labiu.

Të dy janë shumë të dashur për publikun, si dhe janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Ata të dy sot janë bërë prindër të një vajze të quajtur Rroa.

E pas kësaj, Qëndresa ende nuk ka bërë ndonjë postim në rrjetet sociale, madje ende nuk kanë treguar se kush vendosur për emrin e saj.

Me siguri duhet të kenë qenë ҫifti ata që e pagëzuan vajzën e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE