0

Egzona Muqiqi është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit.

Lidhja e tyre dhe më vonë edhe dasma madhështore bënë jo pak bujë në mediat rozë e në publik, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një vajze, dhe Egzona është shtatzënë në fëmiun e tyre të dytë.

Këto ditë Egzona ka organizuar një set fotografik në ditët e fundit si shtatzëne.

Ajo sot ka postuar një foto kun ë dorë ka dy balona një të kalttër dhe tjetrën rozë, por nuk e ka treguar saktësisht gjininë. Mirëpo, fustani I saj I
kaltër na bën të dyshojmë që fëmiu I saj është djalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE