0

Gresa Behluli u bë e njohur si vajza e Shkurtes.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Një nga ndjekësit e saj, e ka pyetur se kur do të martohet, ndërsa ajo është përgjigjur vetëm me një ’emoji’, duke e lënë kështu enigmë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE