0

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.

Ato se fundmi janë duke sjellur këngën për nënën.

Për këngën e re motrat Mustafa kanë bashkëpunuar me tekstshkruesin dhe kompozitorin e njohur, Ilir
Beranin.

Kënga mban titullin “Çika e nanës” dhe pritet që të publikohet nesër në orën 18:00. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë motrat në Instagram ku kanë publikuar edhe një pjesë të shkurtër të klipit.

Kujtojmë se, në media është përfolur për një prishje të raportit ndërmjet Motrave Mustafa dhe këngëtares, Shyhrete Behluli.

Me arsyen e kësaj kënge, të cilën është raportuar se Shyhrete Behluli iu ka vjedhur idenë e këngës, siç kishte thënë Safetja në një Intervistë se Shyhretes i ka treguar për këngën të parës.

Shikojeni videon me poshtë dhe dëgjojeni një pjesë të këngës që pritet të lanësohet shumë shpejt…

SHPËRNDAJE