0

Kështu duket Kida me flokët ngjyrë rozë.

Kida ka ndërruar edhe një herë ngjyrën e flokëve.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida ka treguar se ndryshoi flokët përsëri.

Ajo lajmin e bëri përmes një postimi në Instastory, ku edhe u shfaq në veturë e veshur me rroba sportive pa grim, duke pozuar për kamerën.

“E dua këtë”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazhit teksa ajo dukej mjaft joshëse dhe në formë të shkëlqyer gjatë paraqitjes.

SHPËRNDAJE