0

Xhensila Myrtezaj është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e pagrimosur dhe me veshje nate.

Edhe e tillë, Xhensila po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE