0

Xhensila është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e bukur dhe e veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE