0

Arjola Demiri tashmë është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto, në të cilën shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE