0

Seriali vendor ‘O sa mirë’ është seriali më i shikuar në vend.

Një prej aktoreve që bëri famë pikërisht nga ky serial është edhe Arta Elezaj me rolin e ‘Xhakartës’, shkruan ORAinfo.

Arta vazhdon të komentohet për linjat e saj trupore.

Sonte Xhakarta ka publikuar një foto ku shihet pa kaqurrelat e saj të zakonshme.

Edhe e tillë, Xhakarta po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE