0

Vesa është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ajo ka publikuar një tryezë e cila duket me gatime shumë të shijshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE