0

Qendresa Bajrami është gruaja e Labit dhe është shpesh pjesë e mediave rozë.

Para pak muajsh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Edhe pas lindjes Qëndresa vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi, Qëndresa ka apeluar për ndihmë për gruan e cila u aksidentua dje.

Shikoni më poshtë se si mund ta ndihmo atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE