0

Afërdita vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Talentin për muzikën duket se ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Dona e cila është bërë po aq e njohur sa edhe nëna e saj.

Sot Afërdita ka publikuar një foto të saj, ku shihet se Dona është rregulluar dhe ka bërë një grim interesant./ORAinfo/

SHPËRNDAJE