0

Tuna është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE