0

Tuna vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën është shfaqur me një pamje mjaftë të ҫuditshme.

Do t’i tmerrojë burrin dhe djalin e saj me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE