0

Tuna është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në dy pamjet e fundit, Tuna është shfaqur me një grim shumë të veҫantë.

Duket se këngëtarja do të sjell trend të ri të grimit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE