0

Tuna vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Patrisi ka publikuar një foto në të cilën shihet me Tianin, të dy me buzë të fryra.

A thua si do të reagojë Tuna pas kësaj!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE