0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E duket se ajo është në një disponim shumë të mirë, pasi në InstaStory ka publikuar një foto humoristike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE