0

Teuta vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sukseset me serialin e ri nuk po ndalen, shikueshmëria e tij vetëm sa shkon e rritet.

Kështu Teuta po vazhdon të punojë dhe ka paralajmëruar episodin e ri të serialit.

Duket se ajo nuk e ka ndërmend të ndalet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE