0

Mihrije është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të bardha.

Ajo që bie në sy është trupi si ‘peshk’ i Mihrijes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE