0

Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës sonë.

Prej kohës kur u bë pjesë e skenës ai fitoi simpati të madhe të audiencës, shkruan ORAvip.

Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por shumë rrallë nga jeta e tij private.

Përmes postimit të fundit ai e ka uruar gruan e tij për ditëlindje./ORAvip/

SHPËRNDAJE