0

Engji vazhdon të jetë shumë e përfolur në media.

Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe po duket shumë seksi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE