0

Remzie Osmani, të dielën martoi djalin e vetëm.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo.

E pas dasmës, të gjithë familjarët kanë publikuar pamje nga më të ndryshmet.

Së fundmi është edhe dhëndri ai që ka publikuar disa foto, shkëputur nga fotosessioni i realizuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE