0

Learta Jakupi u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Njëherë u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, e tashmë edhe si këngëtare e muzikës klasike, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mbrëmë ajo kishte ditëlindjen, nga ku patëm mundësi të shohim shumë pamje.

E një nga to është edhe një foto e Matinit me gjyshen dhe gjyshin e saj.

Kaq të lumtur duket ata pranë Matinit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE