0

Fjolla Svirca u bë e njohur për publikun nga lidhja e saj me Alban Mehmetin.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka përgatitur disa ëmbëlsira.

Duket se Fjolla është shumë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE