0

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAvip.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shoëer” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.

Fustani që kishte të veshur, e bëri Sarën të dukej shumë bukur.

E ky fustan i bukur ka kushtuar gjithsej 55 euro./ORAvip/

SHPËRNDAJE