0

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe në shikim të parë nuk po duket në gjendje shumë të mirë.

Megjithatë, Rina Balaj vazhdimisht bën foto të tilla artistike./ORAvip/

SHPËRNDAJE