0

Miranda Hashani është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Pasi u bë nënë, ajo iu përkushtua familjes e nuk ishte shumë aktive në muzikë, shkruan ORAinfo.

Por, kohë pas kohe, në forma të ndryshme ajo është pranë adhuruesve të muzikës së saj.

Miranda është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se frizerja nuk e ka rregulluar aq mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE