0

Rona Nishliu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Edhe pse ajo është më pak aktive tani në skenën muzikore shqiptare, publiku nuk e harron asnjëherë dhe gjithmonë i kujton hitet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse rri larg nga skena, në rrjete sociale është shumë aktive, dhe martesa e saj e papritur bëri bujë në media.

Tani Rona vazhdon të jetë aktive, e sot ka publikuar një foto në të cilën shihet me një stil shumë të veҫantë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE