0

Nora dhe Roberti janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Roberti ka publikuar një foto në të cilën duket me plot stil, por është ora e tij e shtrenjtë ajo që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE