0

E gjithë familja e Shkurtë janë shumë të njohur e të përfolur.

Sidomos në këtë muajin e fundit kur vajza e saj Gresa u martua, ata u bënë shumë të komentuar, shkruan ORAinfo.

Ajo që mori një vëmendje të madhe është edhe reja e Shkurtës, Erza.

Ajo është shumë e pranishme edhe në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal me shoqe dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE