2.5 C
Kosova, Prishtina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Receta

Të fundit

Embelsire e thjeshte me pak perberes

Përbërsit: 4 vezë 1 gote ujit sheqer (200gr) 1 luge gjelle uje te ftohet 1 gote ujit qumesht (200 ml) 1 gote cajit vaj(100ml ) 1.5 gota ujit miell 2 luge...

Adelina del për kafe, me këtë veshje merr vëmendjen e të pranishmëve

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë. Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si...

Arbana Osmani bëhet sërish nënë, zbulon gjininë dhe emrin e foshnjës

Prezantuesja e njohur shqiptare Arbana Osmani, është bërë nënë për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë e cila quhet Zoi. “Bekimi i tretë...

Roberti një super baba, kështu shëtiet me Renen

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun. Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u...

“A mendon se puth mirë?”, Kështu reagoi Ermal Fejzullahu ndaj pyetjes së sikletshme

“A mendon se puth mirë?”, si reagoi Ermal Fejzullahu ndaj pyetjes së sikletshme. Ermal Fejzullahu është vënë përpara një pyetje tepër të sikletshme. Këngëtari nga...