10.2 C
Kosova, Prishtina
E martë, 13 Prill, 2021

Receta

Të fundit

Pas Rinianit dhe Muratit, Sindin e refuzon edhe Atdheu

Pas Rinianit dhe Muratit, Sindin e refuzon edhe Atdheu por ajo nuk bindet. Pas rikthimit në Përputhen të Atdheut, ky i fundit pati një takim...

Do të ‘shkriheni’ së qeshuri, kështu imitohen Vjosa Osman

Kështu imitohen Vjosa Osmani dhe Luljeta Aliu në Shqipëri. ‘’Kosherja’’ vazhdon të sjell risi në humorin shqiptar duke sjell personazhe dhe imitime fantastike përmes aktorëve...

Këtë nuk e priste askush, deklaratë ‘shokuese’ nga Ana e parë

Jo për dashurinë, Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim. Ndonëse nuk është më pjesë e “Përputhen”, Ana Lleshi vazhdon të...

Pas kaq ditësh, Bearti zbulon arsyen që askush nuk e priste

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit. Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga...

Vdes këngëtarja shumë e njohur pasi pësoi goditje në tru

Pësoi goditje në tru, humb jetën këngëtarja e njohur. Një lajm i trishtë është raportuar së fundmi nga Anglia, ku një këngëtare e famshme ka...