0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Gjatë ditës së djeshme dhe asaj të sotmes, shumica e postimeve na VIP-at ishin për rastin e 16 vjeҫares nga Drenasi.

Por, Adelina Tahiri duket është preokupuar me një ҫështje të tillë.

Ajo përmes një postimi ka publikuar ushqimin që po ha dhe tregon se ky ushqim është sekreti pse ajo nuk shëndoshet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE